Prírodná kozmetika Himalaya Herbals prebudí vašu krásu ako jar

Prírodná kozmetika Himalaya Herbals prebudí vašu krásu ako jar

Zažite prudké jarné prebudenie, rozkvitnite do krásy! Kvalitu pre starostlivosť o telo, pleť a vlasy nájdete vo všetkých produktoch prírodnej kozmetiky Himalaya Herbals.

Vlasy sú korunou krásy

Oslobodenie spod čiapok a klobúkov prináša so sebou odhalenie. Klimatizácia, nepríjemný vietor, dážď a sneh striedajúci teplý vzduch vyhrievaných miestností. Dôsledkom sú zvyčajne nepoddajné a suché vlasy. Sezónne vypadávanie a stres tiež na kráse nepridajú. Vyskúšajte:

  •  Olej na vlasy proti lupinám
  • Krém proti vypadávaniu vlasov
  • Proteínový krém na vlasy.

Aby sa vlasy počas jarnej regenerácie namáhali čo najmenej, zapletajte ich pár dní do vrkoča. Potom im doprajte voľnosť unášania jarným vetríkom. Uvidíte, ako očaríte.

Zdravé pery bez opuchu

Nosíte v sebe strach z opätovného oparu, spotvorenej a bolestivej pery? Himalaya prináša riešenie. Vyživujúci balzam na pery  s bylinným zložením pôsobí ako prevencia vzniku oparu, zabezpečuje prirodzený UV filter, vyživuje a zjemňuje citlivú pokožku úst. Zachovajte si zvodnosť pre májové bozky pod čerešňou.

Jarné oživenie pleti

Na teplé dni plné slniečka treba pripraviť nielen šatník, ale aj pleť. Zbavte sa nečistoty nazbieranej pod tuhými zimnými krémami, drsnejšieho povrchu, nepríjemného napätia. Pomôžu vám prípravky na čistenie pleti. Obsahujú starostlivo kombinované vzácne liečivé byliny. Obzvlášť účinná je Nimba, ktorá pôsobí ako antiseptikum. Hydratáciu a výživu dodajú: Energizujúci denný krém, Výživný pleťový krém, Revitalizačný nočný krém, Očný krém a Oživujúci pleťový krém. Kvalitné ošetrenie problematickej pleti zabezpečí Antiseptický krém a Krém proti akné. Dajte svojej kráse, čo potrebuje.

Pekné nohy do sandálov

Dlhá zima a ťažká obuv dá zabrať chodidlám, ktoré nemajú mazové žľazy zodpovedné za tvorbu prirodzeného ochranného lipidového plášťa. Koža je nadmerne vysušená a stvrdnutá. Ak sa o ňu nepostaráme, vznikne viac ako estetický problém v podobe bolestivého popraskania. Účinnú úľavu prináša špeciálny Krém na nohy zanechávajúci pocit sviežich a hladkých nôh.

Vykročte za krásou spolu s Himalaya Herbals.

Domáci jarný detox

Najlepším obdobím na detoxikáciu tela sú práve jarné mesiace. Organizmus sa nám zanáša toxínmi. Pobyt v znečistenom prostredí, zlá životospráva, nevhodná strava, lieky, alkohol, drogy a rôzne „éčka“ obsiahnuté v potravinách dávajú zabrať najmä čističkám odpadov v našom tele – obličkám, črevám a pečeni. Dlhodobá únava, bolesti hlavy a svalov, oslabená imunita, alergia a tráviace či hormonálne ťažkosti sú prvými varovnými príznakmi. Vysoká toxická záťaž smeruje často k vzniku rakoviny. Postarajte sa o svoje zdravie. Do vašej pozornosti dávame Liv.52 – komplex prírodných látok s priaznivým účinkom na pečeň.

Odporúčame: K dispozícii na riešenie vašich dermatologických problémov je online poradňa. Radí MUDr. Soňa Švická, PhD., z Kliniky dermatovenerológie UNLP v Košiciach.

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *