Kontrola hmotnosti pred letom? Vyskúšajte kombináciu byliniek.

Kontrola hmotnosti pred letom? Vyskúšajte kombináciu byliniek.
Zamýšľali ste sa niekedy nad tým, aký vplyv majú na vaše zdravie a postavu televízor, počítač, tablet, mobilný telefón a iné technické vymoženosti? Postupom času začíname platiť daň za ich nekontrolované používanie a „odskáče“ si to práve naše telo.

Napriek tomu, že dnes potrebujeme na vykonávanie každodenných činností menej energie ako naši starí rodičia, v strave jej prijímame približne rovnaké množstvo. Aj menšie vzdialenosti „musíme“ prekonávať autom a tak sa taká prirodzená aktivita, akou je chôdza stratila niekde na zadnom sedadle. Neprospievajú nám ani lákadlá vo forme rýchleho občerstvenia alebo instantných jedál, ktoré nás ochudobňujú o všetky dôležité živiny. Naše deti trávia minimálny čas hrou „na schovávačku“ alebo naháňaním sa niekde s kamarátmi vonku na ihrisku. Obezita zmieta všetkých, bez rozdielu veku. Preto sa jej treba postaviť a začať pre seba niečo robiť.

Vyskúšajte AyurSlim

Ako doplnok k zmene životného štýlu môže pomôcť prípravok AyurSlim vyvinutý spoločnosťou Himalaya Herbal Healthcare, lídrom v oblasti vedeckého vývoja rastlinných produktov. Každý jeden výrobok prechádza rokmi základného výskumu a účinky každej byliny sú skúmané a testované samostatne. Produkt má vždy rovnaké účinky, aké boli potvrdené klinickými štúdiami a každá výrobná šarža má vždy zhodné zloženie.
Produkt AyurSlim pomáha pri kontrole vašej hmotnosti, prispieva k udržaniu priaznivého lipidového profi lu, a to bez depresií, podráždenosti či hnačky. Na tento produkt totiž nie sú známe žiadne nežiaduce účinky a neodporúča sa užívať len tehotným ženám a deťom do 14 rokov.

Účinky bylín

AyurSlim obsahuje špeciálnu kombináciu bylín zmierňujúcich chuť do jedla. Medzi jeho hlavné zložky patrí garcínia kambodžská (Garcinia cambogia), ktorá vďaka obsahu (-)HCA pomáha tlmiť lipogenézu (tvorbu tukov) vo svaloch a v pečeni a zároveň znižuje chuť do jedla. Guggul (Balsamodendron mukul) pomáha udržiavať normálnu hladinu tukov a cholesterolu v tele a normálnu hladinu glukózy v krvi, gymnema lesná (Gymnema sylvestre) znižuje chuť na sladké a zmierňuje chuť do jedla, čím brzdí prestavbu cukrov na tuky. Vrcholiak myrobalanový (Terminalia chebula) pomáha udržiavať správnu funkciu čriev a senovka grécka (Trigonella foenum-graeceum) potláča chuť do jedla a navodzuje pocit sýtosti pomáha udržiavať normálnu hladinu cukru v krvi a podporuje metabolizmus cholesterolu a triglyceridov.