Ideálna na leto – Himalaya Herbals

Ideálna na leto – Himalaya Herbals

Smädné leto

Sucho, sucho a ešte raz sucho. Prudké lúče slnka príjemne hrejú, no vedia vytvoriť na našom tele celkom slušnú púšť. Pokožka je smädná ako Sahara. Zabrať dostávajú aj vlasy. Dávate si pozor, aby ste cez leto nezvetrali?

Čarovné slovíčko – HYDRATÁCIA

Hydratujeme zvnútra dostatočným príjmom tekutín, no a taktiež zvonka. Kvalitná prírodná kozmetika Himalaya Herbals ponúka všetko potrebné.

Vlasy

Dostáva sa im najväčší prídel slnečného žiarenia. Slaná voda, chlór, prudké slnko, suchý horúci vietor… To všetko dokáže našu korunu krásy nepríjemne poznačiť. Ak sa chcete vyhnúť neželanému strihaniu zničených vlasov, venujte im pozornosť, ktorú v horúcom letnom období naozaj potrebujú.

Hlavu si chránime šatkami, klobúkmi, čiapkami. Vlasy zopnuté v cope alebo zapletené do vrkoča trpia menej. Po návšteve kúpaliska alebo po pobyte v slanej morskej vode ich dôkladne umyte a opláchnite sladkou vodou.

Regeneračný proteínový šampón a Revitalizačný olej dodajú teplom namáhaným vlasom potrebnú ochranu a výživu. Priaznivo pôsobia na pokožku hlavy, podporujú rast vlasov, zlepšujú ich kvalitu. Vlasový detangler hydratuje a zachováva vzdušnosť vašich vlasov. Jedinečné zloženie prípravku vlasy kondiciuje a uľahčuje ich rozčesávanie.

Pleť

Peelingy sa v lete stávajú viac než povinnou výbavou. Na povrchu pokožky sa hromadia odumreté bunky, ktoré sú viditeľné ako drobné šupinky. Zbavíte sa ich použitím Čistiaceho peelingu s nimbou. Vďaka obsahu antibakteriálnej nimby pôsobí ako prevencia vzniku kožných infekcií, vyrážok a akné. Póry vám do hĺbky vyčistí aj Jemný exfoliačný marhuľový peeling. Pravidelným používaním zabránite vzniku nedokonalostí pleti.

Hrozbou leta sú okrem sucha pigmentové škvrny a taktiež nerovnomerná farba pleti. Pomocou Oživujúceho krému vašu tvár zosvetlíte, zjednotíte jej odtieň a rozžiarite ju. Inovatívny rastlinný UV filter Cinnabloc TM pokožku ochráni pred vplyvom slnečného žiarenia a opätovnou pigmentáciou. Krém pleť vyživuje a hydratuje, upokojuje a zjemňuje.

Tvár zmrštená pred slnkom pridáva na počte vrások, nezabúdajte používať slnečné okuliare na kvalitnú ochranu pred škodlivými lúčmi. Jemné vrásky, pigmentové škvrny a tmavé kruhy pod očami rozjasníte Očným krémom. Vynikajúco vyhladzuje jemnú pokožku okolo očí, hydratuje a detoxikuje.

Pery

V lete sme zvyknutí natierať sa od hlavy po päty ochrannými opaľovacími prípravkami, no často zabúdame na pery. Pritom pokožka úst je veľmi jemná a treba jej venovať pozornosť. Vyživujúci balzam na pery s bylinným zložením pery ochráni pred škodlivými UV lúčmi. Balzam pôsobí ako prevencia vzniku oparu.

Pokožka tela

Leto nám dáva do tela! Príjemne, no viditeľne. Nadmerné potenie, slaná morská voda, chlór v bazénoch, holenie, opaľovanie a nezriedka aj spálenie slnkom. Túry, výlety, ponocovanie, športové aktivity, no i klimatizácia na nás zanechávajú neželané stopy. Praktické riešenie ponúka Zvlhčujúce telové mlieko s kakaovým maslom. Má veľmi príjemnú vôňu, rýchlo sa vstrebáva a naozaj intenzívne hydratuje. Zjemňuje pokožku a jej textúru. Obsahuje olej z pšeničných klíčkov, bohatý zdroj prírodného vitamínu E, ktorý vašu pokožku vyživí a zlepší jej elasticitu.

Nohy

Počas leta toho naše nohy unesú. Zrejme sa im nechcete odmeniť zanedbanou starostlivosťou. Chodíme bosí, chodíme v sandáloch alebo, naopak, v turistických topánkach. Chodidlá sú vystavené vplyvom vonkajšieho prostredia oveľa viac ako počas iných ročných období. Vyhladzujúci peeling na nohy jemne obrusuje stvrdnutú kožu a odstraňuje odumreté bunky. Stačí ho zľahka vmasírovať do mokrej pokožky nôh a opláchnuť. Následne použite Krém na nohy, určite oceníte jeho silné účinky. Pôsobí protizápalovo, keratolyticky a chladivo. Získajte pocit ľahkých a hladkých nôh.

S pravidelným používaním prírodnej kozmetiky Himalaya Herbals vás letné extrémy nezaskočia. Všetky produkty nájdete vo svojej lekárni. V prípade nedostupnosti niektorého výrobku stačí požiadať o objednanie. Uveďte presný názov produktu a údaje distribútora: Benela, s.r.o., Majerníkova 2, Bratislava. ; benela (at) benela.sk

Pridať komentár

Your email address will not be published. Required fields are marked *